Alchemy – czy działa tak jak podaje producent? Sprawdźmy

Alchemy
Alchemy

Alchemy jest feromonem dla osób, które chcą uwodzić i podrywać osoby płci przeciwnej oraz, które chcą zwiększyć swoją atrakcyjność seksualną. Ponadto według producenta ma on sprawić, że osoba, która stosuje ten feromon wzbudza większe zainteresowanie. Ma sprawić, żeby taka osoba była pozytywnie odbierana przez swoje otoczenie. Środek ten to feromon najbardziej stężony spośród wszystkich tego typu substancji sprzedawanych na rynku polskim. Stężenie feromonu wynosi 0, 015%. Preparat jest dostępny zarówno w wersji dla kobiety, jak i mężczyzny.

Obie wersje zawierają tylko po jednym feromonie. W przypadku kobiecej wersji skład opiera się na Androstenolu. Oprócz niego w składzie są: glycol, glycerin oraz Copulins. Natomiast w składzie męskiego Alchemy znajduje się feromon Androstenone oraz glycol i glycerin. Nie ma natomiast w składzie, jak w przypadku kobiecej wersji Copulins.

Alchemy znajduje się w małym szklanym opakowaniu o pojemności 5 ml. Producent stworzył małe opakowanie, dlatego, żeby klienci mogli go wszędzie nosić ze sobą i nie zajmował dużo miejsca w torebce w przypadku kobiety i kieszeni w przypadku mężczyzny. Wersja kobieca feromonów ma fioletowy kolor, natomiast męska jasno zielony.

Opisywany specyfik jest feromonem zapachowym. Jest to delikatny i świeży zapach. Ten feromon jest najtańszym spośród tego typu produktów. Produkt można kupić tylko przez internet.

Feromony alchemy - opinie użytkowników:

  1. Właśnie o dziwo według mnie skuteczne są te feromony, one mają takie fajne delikatne działanie, nie jak efekt axe z reklamy, mnie tam się to podoba.

    Odpowiedz
  2. Te feromony są świetne do takich zwykłych kontaktów między ludzźmi,. u mnie się to w pracy bardzo dobrze sprawdza, przedstawiciel handlowy to sami rozumiecie, co do takiego podrywu to tak średnio.

    Odpowiedz
  3. raz byłem na dyskotece i użyłem te alchemy to wielkiego szału nie było, ale za to stosuje to tez na co dzień do pracy, jako kierownik musze mieć mocna pozycje i wydaje mi się, ze efekty są bardzo fajne.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz