Chikara – czy warto ją zakupić?

Chikara
Chikara

Chikara jest feromonem stworzonym z myślą o mężczyznach, którzy chcą zwiększyć zainteresowanie swoją osobą u kobiet oraz wzbudzać większe zaufanie. Ponadto, którzy chcą być postrzegani, jako osoby towarzyskie i przebojowe. Według producenta Chikara ułatwia nawiązywanie nowych znajomości z kobietami, jak i mężczyznami.

Ten feromon można stosować zarówno, gdy chce się poderwać jakąś kobietę, jak i gdy chce się załatwić jakąś formalną sprawę np. podpisać jakiś kontrakt, czy załatwić coś w urzędzie. Jak zapewnia producent mężczyzna, który używa Chikary jest postrzegany przez otocznie, jako przyjazna, towarzyska osoba, a zarazem stanowcza i silna. Ponadto producent poleca stosowanie Chikary dla mężczyzn, którzy są w związku, a chcą poprawić temperaturę uczuć w swoim związku i sprawić, żeby relacje były takie jak na początku.

Środek ten jest feromonem zapachowym. Jest to męski, intensywny, a zarazem elegancki zapach, taki, jaki lubią kobiety. W składzie Chikary znajdują się Androstenol, Androsteron, Androstenon oraz cztery feromony, których nazw producent nie podaje do informacji publicznej. opisywany specyfik stworzony został na bazie siedmiu feromonów.

Jedno opakowanie zawiera 15 ml produktu, które wystarcza na około 230 aplikacji. Feromon znajduje się w szklanym opakowaniu z atomizerem. Przy jednej aplikacji wydala się 44 mcg feromonów. Feromon można pryskać zarówno bezpośrednio na ciało, jak i na odzież.

Feromony Chikara - opinie użytkowników:

  1. takie brednie ludzie po necie pisza ze nie wiedziałem w sumie co o tym myslec, ale w końcu kupiłem sobie te feromony i…w zasadzie nie jest tak źle. Ktoś bardzo nieśmiały pewnie zauważy dużą różnicę.

    Odpowiedz
  2. Co na pewno to fajnie pachnie, to duzy plus. Jeśli chodzi o reakcje lasek to w zasadzie wydaje mi się ze jest lepiej. Mam jednak niecny plan żeby któregos dnia wlecień z tym do zapchanego autobusu, ciekawe co będzie.

    Odpowiedz
  3. w zasadzie działają, trochę są słabe, warto pomieszać z czymś innym jeszcze, ale faktycznie fajnie pachną, to rzadko się zdarza w feromonach.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz