co powiecie o erodate ?

0
co powiecie o erodate ?
Oceń ten post

Witajcie. Co możecie mi powiedzieć ciekawego na temat tego portalu randkowego erodate? Z tego co już się doweidzialem to to nie jest taki zwykly portal gdzie szuka się miłości, tylko bardziej chodzi o to, żeby wyrwac sobie laske na seks tak? Ktoś korzysta i może powiedzieć czy warto się w to bawić?

4 odpowiedzi

0
co powiecie o erodate ?
Oceń ten post

Witaj. Jak dla mnie portal jest całkiem spoko. Ja jestem singlem z wyboru i dlatego wlasnie szukam takich kobiet, które mają ochote na uniesienia seksualne, ale nic poza tym i powiem ci ze jak do tej pory już sporo randek odbylem przez ten portal i naprawdę byłem zadowolony z niego. Oplaty nie są takie wysokie, a laski które się tam rejkestruja faktycznie amja ochote tylko na jedno, wiec jak dla mnie super.

0
co powiecie o erodate ?
Oceń ten post

Wiesz, mnie to się wydaje, ze jak będziesz chciał to możesz przez ten erodate znaleźć tez milosc swojego zycia bo przecież nigdy nie wiadomo jak to będzie wyglądalo rano, jak się obudzieci już po wszystkim to może cos zaiskrzy. Ja generalnie wlasnie po części licze na to, ze może dzięki temu kiedyś znajde sobie laske, ale co do samym seks randek to nie mam specjalnie zastrzezen jeśli chodzi o ten portal.

0
co powiecie o erodate ?
Oceń ten post

Jeśli chodzi o erodate to jedyne co mi się podoba to to, ze trochę za dużo opcji jest dodatkow płatnych. To co jest za darmo daje tak naprawdę niewiele możliwości, ale z drugiej strony na szczęście wysokość tych opłat jest do przyjęcia to po prostu tak nie boli. Mnie się podoba to, ze sporo osób korzysta z tego portalu i się tam rejestruje to po prostu latwiej znaleźć jakąś kobiete do spotkania erotycznego. Ogólnie to jestem nawet zadowolony.

0
co powiecie o erodate ?
Oceń ten post

Erodate nie jest nawet takie złe. Jak dla mnie to dobrą opcją jest to, ze zdjęcia można ukrywać. Na innych portalach nie podobało mi się to, ze fotki może oglądac każdy ktoś się tylko zarejestruje. Tutaj na przykład jak masz bardzo prywatne fotki to je ukrywasz i jeśli ktoś będzie chciał obejrzeć to ty musisz na to zgode wyrazić. W ciągu pary miesięcy korzystania byłem już na kilku randkach i nie mogę powiedzieć bo nawet było całkiem fajnie.