czas oczekiwania na meble vox ?

0
czas oczekiwania na meble vox ?
Oceń ten post

Czy ktoś tutaj kupował sobie meble vox poprzez stronę internetową producenta? Chciałem się dowiedzieć jaki mniej więcej jest czas oczekiwania na meble vox jak się je zamówi oczywiście przez neta. Do salonu mam bardzo daleko bo mieszkam na wsii dlatego pomyslalem, zezamówie sobie przez internet.

4 odpowiedzi

0
czas oczekiwania na meble vox ?
Oceń ten post

W sumie to powiem ci ze zamawianie tych mebli vox przez internet jest przyjemniejsze niż osobiste bieganie po tym salonie. Wiem co mówie bo latałem po tych salonach to tam ciągle jest masa ludzi i ci pracownicy nie mają czasu dla ciebie, a tutaj sobie sam wybierasz bez stresu. Jeśli chodzi o dostawe to niestety to jest dla mnie jedyna wada kupwania tego przez neta bo niestety d 4 tygodni się czeka. Przy niektórych meblach nawet do 5.

0
czas oczekiwania na meble vox ?
Oceń ten post

Jeśli chdzi o tą dostawae to jest właśnie do 4 tygodni. U mnie to akurat doszły te meble w 3 tygodnie od zamówienia. Ja wiem, ze to niby flugo, ale mnie się wydaje, ze warto zamawiac przez internet wlasnie bo z tego co sięorientuje to ceny niektórych mebli są niższe, a więc można przy tym dobrze wyjść, a wysyłka sama z siebie kosztuje tylko 50zł, wiec nie ma wielkiej tragedii.

0
czas oczekiwania na meble vox ?
Oceń ten post

Można sobie zamówić dostawę w 3 dni, tylko ze ona kosztuje 399zł, ale jak bardzo ci zależy to możesz sobie cś takiego wybrać. Jedyne co to żeby mieć możliwość takiej ekspresowej wysyłki to trzeba kupić meble za minimum 2500zł, ale jak wyposażasz na przykład cały pokój to spokojnie według mnie osiągniesz tę kwotę to wiesz. Szybciej są tylko dostawy różnych dekoracji, jeśli zamawiasz tylko je bez mebli bo tam do 4 dni max, zależy jaką weźmiesz formę wysyłki.

0
czas oczekiwania na meble vox ?
Oceń ten post

To z tym, ze dostawa 5 tygodni to się to nie tycz mebli jak ktoś tam wyżej napisał tylko niektórych materacy i stelaży. Tam na stronie mebli vox są nawet dokładnie wyszczególnieni producenci dla których wysyłka tyle trwa i domyślam się, że po prostu dużej trwa sprowadzanie tego do salonu i dlatego tak to wygląda.W każdym bądź razie według mnie warto poczekać nawet te 4 tygodnie bo kupujesz sobie na spokojnie, nie latasz p salonie, a jak kupisz w salonie t przecież tez nie przywiozą zaraz tych mebli, dstawa też trochę trwa.