feromony działające na faceta

0
feromony działające na faceta
Oceń ten post

Cześć Wam. Ostatnio zupełnie przypadkiem się dowiedziałam, ze są jakieśferomony działające na faceta, w sensie takie dla kobiet bo do tej pory myslalam, ze z tego to korzystają wlasnie tylko faceci żeby nas podrywać…możecie mi powiedzieć czy któras z was to już stosowala i jest zadowolona z działania tych feromonów?

2 odpowiedzi

0
feromony działające na faceta
Oceń ten post

Ja stosuje już nawet dluzszy czas powiem ci szczerze bo nie wyobrażam sobie tygodnia bez pojscia na jakies balety, a dobrze jest wtedy poznac jakiegoś faceta bo jestem sama i ogolnie mam problemy z kontaktami z facetami. Jak się spryskam takimi feromonami to zdecydowanie prościej mi jest się z facetami dogadać i mam nawet spore powodzenie, a wcześnie było gorzej, także jak dla mnie to działa.

0
feromony działające na faceta
Oceń ten post

Nawet niezle dzialaja, tylko polecam ci kupować takie lepsze, najlepiej od sprawdzonych producentów czy z miejsc gdzie sprzedają oryginaly, a nie jakies zamienniki bo to strata kasy. Ja osobiście kupuje sobie feromony na feromony.pl, tam jest spory wybór, a to jest dytrybutor feromonów w Polsce, wiec sa oryginalne. Działanie jest niezłe, już kilka facetów wyrwałam na to i zaciągnęła na miłosne uniesienia J Wyraźnie widać ze są bardziej zainteresowani mną.

0
feromony działające na faceta
Oceń ten post

Ja wlasnie nie jestej zadowolona z tego jak to działa na podryw. Zainteresowanie jest większe, ale nie udaje mi się specjalnie tych facetów wyrywać na to, jak napisałaś milosne uniesienia. W samym zyciu codziennym jednak efekty są całkiem niezle widoczne, faktycznie prościej jest się z facetem dogadać i odnoszę wrazenie ze jakby bardziej rozumieli moje potrzeby bo tak nortmalnie to wiadomo ze facet ogolnie nie kuma o co nam kobitkom biega. W miarę spoko sa feromony.