feromony i ich działanie

0
feromony i ich działanie
Oceń ten post

Nie miałem jak do tej pory styczności z feromonami i dlatego zastanawiam się trochę jak wygląda ich działanie? Jakoś nie chce mi się wierzyc w to, ze jak się poleje takim olejkiem skore to kobietki same do mnie przylecą i będą się łasiły. Jak to jest w rzeczywistości?

2 odpowiedzi

0
feromony i ich działanie
Oceń ten post

No to prawda ze laski same nie leca do mnie, a przynajmniej ja tak mam bo nie wiem jak inni. Ale wygląda to tak, ze jak zagadniesz do niej do ona nie odwraca się na pięcie, oczywiście sa wyjątki od reguly, ale ogolnie daje ci szanse, jest syatyczniejsza i dlatego latwiej ja urobic jest.

0
feromony i ich działanie
Oceń ten post

Taa, tez się kiedyś smialem bo miałem kumpla co myslal ze jak to na siebie wyleje to caly parkiet jego…ogolnie to faktycznie działa w ten sposób, że kobieta podświadomie jest lepiej nastawiona do faceta, wysłucha go i takie tam. Ponoc my wydzielamy swoje feromony, ale zazwyczaj w niewielkiem ilości. Inna chemie wydalasz z siebie ajk się podjarasz, inna jak się wkurzysz i takie tam. Te feromony to wlasnie chyba chemia dotycza tego ze jesteś laską zainteresowanty.

0
feromony i ich działanie
Oceń ten post

Same może nie lecą, ale i tak jest bardzo fajnie bo jak na przykład zagadasz z jedna, a ta ma kila koleżanek to szansa ze reszta się zleci jest wieksza. Nie trzeba krecic takiej kozackiej bajery, laska się częściej smieje, jest zainteresowana tym co gafdasz i ogolnie jest latwiej. Mnie to zawsze było ciężko bo niesmialosc to mam na nazwisko kurde…ale po tym jest latwiej, także ogolnie spoko są feromony.