feromony meskie – czy działają?

0
feromony meskie – czy działają?
Oceń ten post

Witajcie panowie, jestem kobietą ale mamy pytanie oferomony męskie J Chodzi mi o to, ze mój brat już dochodzi do trzydziechy i nadal jest sama bo jest niesamowicie nieśmiały. Już nie mam pomysłu jak mu pomóc to sobie pomyślałam, że może mu na urodziny kupie męskie feromony, ale powiedzcie mi czy to działa serio, bo nie chce żeby się chłopach spalił jeszcze bardziej?

2 odpowiedzi

0
feromony meskie – czy działają?
Oceń ten post

Myśle, że śmiało możesz mu to kupić jeśli sam jeszcze tego nie próbował bo mnie generalnie feromony pomogły. Co prawda drugiej połowy jeszcze nie dalo mi się odnalexc, ale jednak odkas je stosuje to mam lepszy kontakt z kobietami, a tez byłem dość wstydliwy, także jak dla mnie to dobry pomysł na prezent.

0
feromony meskie – czy działają?
Oceń ten post

Pomysł masz niezły, tylko dam ci tutaj jedna rade, jak już chcesz kupic cos bratu to nie oszczędzaj na nim. Jak kupisz te feromony za pare groszy to mogą mu nie pomoc, bo często to podróbki, które nie działają.Moge ci polecić jedna strone bo ostatnio tam kupowałem i feromony są niezłe, to jest feromony.pl. Strona prowadzona przez dystrybutora wiec jakby cos było nie tak to masz gdzie reklamować, a tak to se możesz pisać reklamacje do chinola na drugiej stronie ziemi…

0
feromony meskie – czy działają?
Oceń ten post

Według mnie feromony dla facetgów faktycznie powodują, że laski trochę przy nich miękną ale według mnie najważniejsze jest to, że one polepszają pewność siebie. Ja ewidentnie widze, ze jak je stosuje to latwiej jest mi podejść do dziewczyny i cos do niej zagadać, a wcześniej to bywalo ciężko, także mysle ze pomysl na prezent może być niezły, ale to czy znajdzie laske to i tak będzie dużo zalezalo od niego, jednak powinno być mu latwiej.