kurjerzy to oszustwo ??

0
kurjerzy to oszustwo ??
Oceń ten post

Czy znajdę może jakieś osoby, które korzystają z usług firmy kurjerzy? Chodzi mi o to, ze kurcze niby to wszystko wygląda bardzo ciekawe, ale nie wydaje wam się ze to jest jakieś oszustwo? No bo niby jakim cudem mogą oferować niższe ceny niż zwykły kurier i jeszcze na tym zarabiać? Jak ktoś wie to proszę o jakieś informacje.

3 odpowiedzi

0
kurjerzy to oszustwo ??
Oceń ten post

Po pierwsze to oni tylko pośredniczą, w sensie takim ze ta firma kurjerzy też korzysta z ugłu typowych firm kurierskich, tylko feruje po prostu niższe ceny. A ogólnie nie wydaje mi się żeby to było oszustwo bo to jest możliwe. Oni jak maja duz zamówień to mogą sobie negocjować niższe ceny z kurierami. Do tej niższej ceny doliczają sobie małą prowizję i widocznie mają duże zniżki, że nadal wychodzą na swoje. Nie wiem, ja kilka razy już korzystałem i się nie zawidłem.

0
kurjerzy to oszustwo ??
Oceń ten post

No, tam nawet na stronie jest ile maja klientów i ile miesięcznie paczek wysylaja, trochę tego jest, akorzystaja tylko z 3 firm kurierskich, wiec widocznie maja dość spore zniżki. Zreszta ja mam znajomego co ma dużą firmę wysyłkową i też korzysta z firmy kurierskiej to naprawdę ma tanio. Jeśli kurjerzy też mają dużo wynegocjowane to na pewno wychodzą na swoje. W każdym bądź razie dla mnie to jest wygodne i tanie bo zamawiam sobie przez neta i cena jest trochę wyższa.

0
kurjerzy to oszustwo ??
Oceń ten post

Ja to właśnie zarabiam trszkę na tym bo sprzedaje przez internet rzeczy i od klientów biore tyle co normalnie kurier chce, a wysyłam wlasnie przez kurjerzy to sam trochę na tym zarabiam. Tam jest jeszcze dobre to, ze są dodatkowe bonusy przy doładowaniu za minimum 100zł to jeszcze się zyskuje. Ogólnie nie jest źle, ta aplikacja na androida troszkę marnie u mnie chodzi, ale tak to jest dobrze.

0
kurjerzy to oszustwo ??
Oceń ten post

Też nie mam do nich zastrzeżeń, a w sumie to dużo wysyłam paczek za pośrednictwem tej firmy i jak na razie nie narzekam. Mnie nawet wychodzi trochę taniej bo czasem złape kogod na program partnerski to mam prowizje od jego wysyłek. Mysle, zenie ma się czego obawiać, znam pare osób, które z tego korzystają i tez nie narzekają, wiec chyba jest ok.