kurjerzy – wasze opinie

0
kurjerzy – wasze opinie
Oceń ten post

Bardzo bym chciał poznać wasze opinie dotyczące tej strony ferującej usługi kurierskie czy kurjerzy. Chodzi o to, ze mam zamiar zacząć z nich korzystać bo wydaje mi się ze można sporo zaoszczedziic, ale wcześniej o nich nie słyszałem to chce się dwiedziec czy na pewno są kompetentni i nie szukują. Jak ktoś korzysta to niech da znać.

2 odpowiedzi

0
kurjerzy – wasze opinie
Oceń ten post

Ja akurat od niedawna dość korzystam bo ledwno miesiąc, ale jednak dość sporo wysyłam i wiem już ze to się opłaca. Nie mam firmy i nie mogę wynegocjonwać u kuriera sobie zniżki bo to trzebanaprawde dużo wysylac, a tutaj mam sporo taniej. Jak d tej pory wszystkie paczki dotarły tam gdzie wysyłałem, wiec mysle ze wszystko będzie ok.

0
kurjerzy – wasze opinie
Oceń ten post

Poczatkowo myslalem wlasnie ze cos jest z nimi nie tak bo probowalem zlozyc zamówienie na stronie to mi jakieś błędy wychodziły, ale potem się okazało, ze to moja przeglądarka była coś nie tak, nie wiem syn mi to naprawił. Na kurjerzy wysyłam dość sporadycznie, ale jednak dla mnie oszcżednośc jest spora i nie narzekam. Nie znam nikogo niestety kto tez z tego korzysta, ale ja na razie nie zostałem oszukany, wiec cyba wszystko jest ok.