meble vox 4 you – opinie

0
meble vox 4 you – opinie
Oceń ten post

Chciałbym sobie wkrótce zamówić jakieś meble vox bo aktualnie buduje się mój nowy dom i w sumie już jest na wykończeniu to teraz będę musiał na początek wyposażyć sporo różnych pomieszczeń. Oglądałem sobie te wszystkie kolekcje i ta kolekcja 4 you wydaje się być taka atrakcyjna. Mogę poznać wasze opinie na jej temat?

3 odpowiedzi

0
meble vox 4 you – opinie
Oceń ten post

Ja się z tobązgadzam bo wlasnie mnie też bardzo spodobała się ta kolekcja 4 you i w sumie to sobie nawet ją kupiłem, ale na razie tylko do sypialni. Generalnie kolekcja jest o tylefajna, ze zosała zaprojektowana w taki sposób, że te meble można dowolnie łączyc ze sobą, w sensie tworzyć dowolne układy. Wcześniej jak kupowałem meble to one wyglądały dobrze tylko w jednym układzie, a tutaj jest duża swoboda, wiec jak dla mnie dobry wybór.

0
meble vox 4 you – opinie
Oceń ten post

Troszkę się musze do ceny przyczepić tych mebli bo wydaje mi się, ze za niektóre rzezy to przesadzili, ale z drugiej strony to co ktoś wyżej napisał o dowolności w ustawianiu to szczera prawda. Sam z tego korzystam bo dzięki temu można od czasu do czasu odświeżać pomieszczenie bez kupowania nowych mebli. Uważam też, że są porządnie wykonane bo wyglądają na naprawdę solidne, wiec powinny trochę wytrzymać.

0
meble vox 4 you – opinie
Oceń ten post

Akurat jeśli chodzi o kolekcję 4 you to jeszcze jej nie mam, ale też planuję taki zakup i też do całego domu. Generalnie mam znajomych, którzy właśnie kupili nie tak dawno temu te kolekcje mebli vox to naprawdę jak u nich jestem to nie mogę się na to napatrzeć. Wygląda bardzo przyzwoicie, a jakość wykonania faktycznie sprawia wrażenie, ze konstrukcja jest solidna. Zresztaz  tego co mi mówili to są zadowoleni, wiec sam chyba sobie takie też kupię.