meble vox – opinie

0
meble vox – opinie
Oceń ten post

Poszukiwałem w internecie jakieś opinie na temat mebli vox, ale jakoś tak odnoszę wrazenie, że raczej większość z nich to tak nie do końca jest pisana przez ludzi, którzy mieli z tymi meblami styczność. Wydaje mi się, ze wiele z tych pinii to reklamy i dlatego zwracam się do was z prosbą, ze jak ktoś korzyst z tych mebli to niech napisze co o nich sądzi.

2 odpowiedzi

0
meble vox – opinie
Oceń ten post

Wiesz co, jeśli chodzi o mnie to naprawdę jestem zadowolony.  Może trochę zirytowało mnie to, że dostawa ze sklepu internetowego trwa 4 tygodnie, ale tak poza tym tym to jest ok. Same meble wydają mi się, ze są bardzo solidnie wykonane bo nic nie odstaje, jest dobrze spasowane co w innych meblach często pozostawia wiele do życzenia i ogólnie to wydaje mi się, ze wszystko jest ok.

0
meble vox – opinie
Oceń ten post

Jeśli chodzi o mnie to na pewno dobre jest to, ze masz bardzo duży wybór tych mebli. Nie chpdzi tutja o to, ze kupisz meble prawie do każdego pomieszczenia, ale bardziej o to, ze jest na tej stronie mebli vox masa różnych kolekcji, a do tego każdą kolekcje możnas dowolnie jeszcze zmodyfilować pod swoje potrzeby. Meble wydaje mi się,z e faktycznie są trwałe, a co do dostawy to wcale nie musi być od razu 4 tygodnie. Jak zamówis za minimum 2500zł to dostawa może być w 3 dni, trzeba wybrać tylko tę ekspresową.