opinie o babbel

0
opinie o babbel
Oceń ten post

Witajcie. Zbliża mi się powoli matura z języka angielskiego, a ja jestem kompletnie zielony i nie bardzo mam ochotę chodzić teraz na korepetycje. Co myślici o stronie babbel bo czytałem o nich opinie i w sumie wygląda to całkiem ciekawie. Korzystał ktoś z tej strony i może coś o niej powiedzieć?

3 odpowiedzi

0
opinie o babbel
Oceń ten post

W sumie portal nie jest taki nowy i musze powiedzieć ze biorąc pod uwagę cene do tego co można się tam nauczyć to naprawdę jest całkiem nieźle. Same kursy są w sumie przygotowane w taki sposób, że niejako ta nauka jest trochę tak przez rozrywkę. Powiem ci jednak, ze jeśli chodzi o mature to może do tej podstawowej ci to wystarczy, ale jeśli chodzi o rozszerzoną to nie wydaje mi się, żeby portal babbel.com przynosił az takie efekty. Ja w każdym bądź razie korzystałem z niego żeby się trochę nauczycy niemieckiego bo do pracy tam wyjechałem to tyle żeby się w miare swobodnie porozumieć to wystarczyło. Portal do tego jest płatny, ale jaby miast isc na korepetycje to zapłacisz więcej, tylko ze tutaj wiedza jest bardziej ogólna, a na korepetycjach możesz się więcej dowiedzieć. Nie jest zle ogólnie i mogę polecić, ale nie wiem czy do matury będzie dobre.

0
opinie o babbel
Oceń ten post

Ja się doszkalałem z tego do matury, w sensie zrobiłem sobie na stronie babbel.com takie jakby powtórzenie i wydaje mi się, ze jest godne uwagi bo jednak sporo nowych rzeczy się od nich dowiedziałem. Okazuje się, ze to co uczyli w szkole to jedno, ale na babbel.com były jeszcze dodatkowe, całkiem ciekawe informacje. W każdym bądź razie wykupiłem sobie dostep na miesiąc i zapłaciłem za to prawie 13 dolarów. Ostrzegam tylko przed jednym. Troche głupie dla mnie jest to i chyba źle rozwiązane,ze pakiety przedłużają się same. W sensie taki, ze jak chcesz korzystać z tej strony tylko przez miesiąc, czyli na przykład naszykować się do matury to nie zapomnijo tym, żeby przed koncem pakietu samodzielnie zrezygnować z dalszego korzystania ze strony/. Chodzi o to, ze tam pakiet sam się przedłuży jak nie zrezygnujesz, wiec będziesz musiał potem jeszcze raz płacić. Same kursy angielskiego faktycznie są ciekawie zrobione, bardziej multimedialnie, wiec nauka w sumie jest całkiem przyjemna.

0
opinie o babbel
Oceń ten post

Do matury to ja tez nie wiem czy babbel cie nauczy, ale biorac pod uwagę niski poziom ostatnich matur to pewnie tak. W każdym bądź razie ja się angielskiego tam nauczyłem do wyjazdu na wyspy do pracy i jestem zadowolony bo niezle mi się dogaduje.