skutki uboczne feromonów ;/!

0
skutki uboczne feromonów ;/!
Oceń ten post

Znacie może jakieś skutki uboczne przy stosowaniu feromonów? Niby wszędzie piszą ze nikt się z tym nie spotykał i ze nie ma, takie tam, ale mnie się cos wydaje ze to trochę nabijanie w vbutelke. Naprawdę nie spotkaliście się ze skutkami ubocznymi stosowania tych feromonów?

2 odpowiedzi

0
skutki uboczne feromonów ;/!
Oceń ten post

A niby jak sobie wyobrażasz skutki uboczne? Nie pijesz tego, nie wstrzukujesz do krwi, a wiec ogolnie nie przyjmujesz do organozmu to w sumie jak dla mnie nic się nie może wydarzyć, no ale może się myle, sam nie wiem. W każdym bądź razie ja od dawna używam feromonów i nic mi nie jest.

0
skutki uboczne feromonów ;/!
Oceń ten post

Ja kiedyś słyszałem o skutkach ubocznych typu jakieś tam wysypki, swędzenia, pieczenia, ale to wygląda trochę jak reakcje alergiczne. Nie wydaje mi się jednak żeby można było spotkać jakieś poważne skutki uboczne, no chyba ze przypadkiem to połkniesz czy w oczy wetrzesz, ale może wtedy tez się nic nie stanie, nie wiem w sumie. Stosowałem wiele rodzajów feromonów i się nie spotkałem i znajomi tez się nie chwalili to nie wiem./

0
skutki uboczne feromonów ;/!
Oceń ten post

Te reakcje alergiczne to prawda, ale z mojego doświadczenia wynika ze tak się dzieje jak kupisz marje jakości feromony, czyli jakieś tam podróbki za grosze kupowane z pod płaszcza u jakiegoś typa…kiedyś kupiłem takie cudo to wlasnie zrobila mi się wielka czerwona plama i myslalem ze się tam zatrapie na śmierc…jak teraz kupuje lepsze feromony to nie mam tego problemu, wiec jak widać jakość i cena mają jednak znaczenie w tym wypadku.