Feromony K2 – czy działa, tak jak opisuje to producent?

Feromony k2
Feromony k2

K2 jest feromonem, skierowanym do par, które chcą podnieść temperaturę w swojej sypialni. Jest to jedyny feromon, który nie występuje w postaci perfum lub dodatku do perfum tylko w postaci olejku do masażu erotycznego i pieszczot. Pełna nazwa tego feromonu to K2 Phermones. Produkt pojawił się na rynku cztery lata temu.

Według producenta jego zadaniem jest zwiększenie doznań seksualnych oraz spowodowanie, że obie strony będą miały ogromną ochotę na seks. Poza tym ma sprawić, że ludzie dadzą się ponieść emocjom, nie będą się zastanawiały czy to wypada, tylko będą robić to, na co mają ochotę.

Pojawia się nawet przy opisie produktu takie określenie, że feromony „zezwierzęcają”. Tak przynajmniej twierdzi producent tego specyfiku. K2 został wymyślony i stworzony przez ginekologa, który chciał wymyślić taki produkt, w którym nie będzie sztucznych substancji powodujących reakcje alergiczne u kobiet.

Jak zapewnia producent K2 nie zawiera silikonu, ani innych szkodliwych substancji. W skład produktu wchodzą: olejek sezamowy, kardamonowy, rumiankowy, nagietkowy, rozmarynowy, różany, krwawnikowy, stokrotki i inne. Natomiast feromony, które znajdują się w K2 to Androstenon, Androstadienon oraz Estratetraenol.

Jednorazowo powinno się stosować od pięciu do maksymalnie piętnastu aplikacji.  Jedno opakowanie zawiera 50 ml olejku, czyli wystarcza to na ponad trzysta aplikacji. Jedna aplikacja zawiera 4 mcg feromonów.

Feromony K2 - opinie użytkowników:

  1. Właśnie ja się trochę wściekłam bo dopiero jak kupiłam to zobaczyłam do jakiego użycia sgeruje producent, jakieś masaże…ale dobra i tak stosowałam to na imprezy i wydaje mi się, ze w tym wypadku efekty działania także widać.

    Odpowiedz
  2. Fajnie, drogo, ale wydaje mi się ze warte swojej ceny. Jak ktoś ma duże problemy z wlasna smialoscia, to myse, ze doceni moc tych feromonów.

    Odpowiedz
  3. Jest spoko, spodziewałem się ogólnie czegos mega po opisach producentów, ale żeby jakoś nie działało w ogóle to nie mogę powiedzieć.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz