Feromony P6 – działanie i właściwości. Czy to się opłaca?

Feromony p6
Feromony p6

P6 jest jednym z feromonów, który jest skierowany tylko do mężczyzn. Nie ma wersji dla kobiet. Jest to niemiecki feromon, który można na rynku kupić od lat osiemdziesiątych. Według producenta ten feromon ma za zadanie sprawić, że mężczyzna, który go stosuje będzie postrzegany, jako bardziej męski i odważny.

Poza tym będzie wzbudzał respekt, szacunek oraz będzie mu łatwiej zarządzać np. swoimi podwładnymi. Oprócz tego ma być postrzegany zwłaszcza przez kobiety, jako ciepły i opiekuńczy. Poza tym ma wzbudzać większe zaufanie zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Feromon jest polecany w kontaktach służbowych, w negocjacjach oraz przy wystąpieniach publicznych.

Produkt ten nie jest feromonem, który ma ułatwić podrywanie i poprawić atrakcyjność seksualną. Można go jednak łączyć z innymi feromonami np. z Pheromax. Według producenta takie połączenie ułatwi mężczyźnie uwodzenie. W przypadku, gdy chce się poprawić stosunki z innymi osobami producent radzi połączyć P6 z BTB.

P6 zawiera tylko i wyłącznie feromon Androsteron. Oprócz feromonu w skład produktu wchodzą inne substancje takie jak np. isopropyl alcohol, limonene, cinnamal, benzyl cinnamate, isoeugenol i inne. P6 został stworzony tylko z myślą o mężczyznach, ale mogą go stosować kobiety, które chcą stać się bardziej asertywne i mniej kobiece. Jedno opakowanie P6 zawiera 25 ml substancji. Wystarcza ono na 240 aplikacji. Feromon ten nie posiada żadnego zapachu. Ewentualnie wyczuwalny jest zapach alkoholu.

Feromony P6 - opinie użytkowników:

 1. Tak szczerze to kupiłęm to swojemu bratu bo już nie raz na imprezie probowalem go swatac z laskami to chłopak w ogole śmiałości nie ma. stosuje to i wydaje mi się, ze ta smialosc mu się poprawiła

  Odpowiedz
 2. Przy feromonach to nie ma co się jarac opisami producentów bo te zawsze są z kosmosu, działać działa, ale bez dobrej gadki to się nie obejdzie.

  Odpowiedz
 3. Same te laseczki nie leca do mnie, szkoda bo tego się spodziewałem, ale za to mam wieksza smiałosc zagadać, a jak już zagadam to laski się uśmiechają do mnie i w ogole, wiec ogólnie polecam.

  Odpowiedz
 4. Ta cena cholera jasna, początkowo strasznie zalowalem ze dalem się na te bajeczki producenta nabrać, ale okazuje się, ze nie jest tak zle, może nie tak jak pisze producent, ale i tak w miare dzial.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz