Pheromax – czy działa tak, jak opisuje to producent?

Pheromax - popularny środek feromonowy
Pheromax – popularny środek feromonowy

Pheromax jest feromonem, którego zadaniem jest zwiększenie zainteresowania u płci przeciwnej. Osoba stosująca ten feromon ma stać się atrakcyjniejsza i bardziej pożądana przez osoby płci przeciwnej, zwłaszcza pod względem seksualnym. Ponadto, jak twierdzi producent osoba, która używa tego feromonu powinna stać się dominującą osobą w swojej grupie oraz wzbudzać respekt i szacunek u innych osób, dlatego Pheromax polecany jest również do stosowania w kontaktach służbowych, zwłaszcza przy negocjacjach oraz na stanowiskach kierowniczych.

Ponadto, jak można przeczytać na stronie producenta zadaniem tego feromonu jest wpłyniecie na zachowanie osoby stosującej ten feromon.  Staje się bardziej pobudzona, pewniejsza siebie i nie ma problemu z nawiązywaniem nowych znajomości. Pheromax jest zarówno w wersji dla kobiet, jak i dla mężczyzn. W przypadku męskiego Pheromaxu w składzie znajduje się Androstenol, Androstenone oraz Androstadienone. Te dwa pierwsze składniki według producenta silnie oddziałują na osoby płci przeciwnej.

W przypadku wersji kobiecej w składzie są Copulins, Androstenol oraz Estratetraenol. Jedno opakowanie zawiera 14 ml feromonu o stężeniu 0, 035%. W sumie jedno opakowanie powinno wystarczyć na 112 użyć. Dostępny jest również poszerzony Pheromax Oxytocin o Oxytocynę. Zadaniem tej substancji jest spowodowanie, żeby osoba stosująca produkt wzbudzała większe zaufanie.

Feromony Pheromax - opinie użytkowników:

  1. ziomki mi na urocdizny kupily bo miałem problemy w wyrywaniu lasek i uśmiałem się jak glupi kiedy to dostałem, ale przy najbliższej okazji zastosowałem bo w sumie co mi szkodzi i zdziwiłem się, bo łatwiej mi się kontakty nawiązywało z dziewczynami, nawet takimi ostrymi laskami.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz