Relationship Magic ratunkiem na problemy na randkach i w związku?

Relationship magic
Relationship magic

Relationship Magic jest feromonem stworzonym z myślą o relacjach i kontaktach międzyludzkich. Produkt jest skierowany do osób, które chcą poprawić swoje kontakty z innymi osobami zarówno osobiste, jak i zawodowe. W przypadku kontaktów zawodowych środek ma pomóc osobom na stanowiskach kierowniczych ułatwić relacje i zarządzanie swoimi podwładnymi oraz poprawić kontakty z współpracownikami.

Natomiast w przypadku kontaktów osobistych feromon ma za zadanie poprawić relacje zarówno z osobami płci przeciwnej, jak i tej samej.  Specyfik wpływa także na poprawę kontaktów osób, które są w związku. Według producenta ten feromon ma sprawić, że osoba, która stosuje jest lepiej odbierana przez osoby ze swojego otoczenia oraz budzi większe zainteresowanie, a zarazem szacunek.

Ponadto ludzie mają być bardziej otwarci wobec takiej osoby i mają chętniej zabiegać o kontakt. Środek jest przeznaczony zarówno w wersji dla kobiet, jak i wersji dla mężczyzn. Relationship Magic Women ma w swoim składzie trzy feromony takie jak: Androstenol, Androsterone oraz Androstenone i substancje glycol, glycerin, Copulins.

Relationship Magic Man ma również w swoim składzie trzy takie same feromony, czyli Androstenol, Androsterone oraz Androstenone, ale w innych proporcjach. Nie ma również w składzie Copulinsu. Jedno opakowanie produktu zawiera 5 ml substancji. Feromon znajduje się w szklanym opakowaniu o lekkim i świeżym zapachu.

Feromony Relationship Magic - opinie użytkowników:

  1. z tą całą magią uwodzenia to według mnie troszkę przegięli, ale słowa są piękne i dałem się na to nabrać, jednak zaskoczony jestem, idealnie nie jest, ale jednak źle także wcale nie.

    Odpowiedz
  2. W miarę spoko są te feromony, ogromnym plusem jest to, ze bardzo fajnie pachną co w przypadku tych rzeczy jest rzadkością, co do działania to jest ok.

    Odpowiedz
  3. Naprawdę laseczke na to poderwałem i to całkiem fajną, tak mi się przynamjiej wydaje ze to przez te feromonyu bo wcześniej nie była mną zainteresowana.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz