The Edge – czy działa tak, jak opisuje to producent?

The edge
The edge

The Edge jest feromonem skierowanym do osób, które z natury są nieśmiałe, mają niskie poczucie własnej wartości oraz trudno im się nawiązuje nowe znajomości. Według producenta The Edge sprawia, że osoba stosująca go staje się odważniejsza, bardziej otwarta, dominuje w towarzystwie, nie ma problemu z nawiązywaniem nowych znajomości, wzbudza zainteresowanie u innych osób.

Producent zaleca stosowanie tego feromonu w sytuacji, gdy chce się podrywać i uwodzić, zwiększyć zainteresowanie swoją osobą, zostać liderem oraz wzbudzić respekt i poważanie. Środek jest dostępny w dwóch wersjach, zarówno w wersji dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Wersja kobieca ma w swoim składzie Estratetraenol oraz dwa składniki, których producent nie zdradza. Wersja The Edge Women pozwala kobiecie wydobyć swoją kobiecość i stać się bardziej atrakcyjną. Damska wersja ma kwiatowy zapach.

Natomiast męska wersja feromonu zawiera w swoim składzie Androstenon oraz dwa składniki, których nazw producent nie podaje do publicznej wiadomości.  The Edge Man jest przeznaczony dla mężczyzn, którzy chcą być typowymi samcami alfa, czyli liderami budzącymi respekt, a zarazem zainteresowanie kobiet.

The Edge Man ma męski, mocny i wyrazisty zapach. Obie wersje w jednym opakowaniu zawierają 25 ml produktu, które wystarcza na około 160 użyć, czyli można przez kilka miesięcy używać jednego opakowania. Jedna aplikacja zawiera 15, 6 mcg feromonów.

Feromony The Edge - opinie użytkowników:

 1. Używam od jakiegoś czasu i w sumie dochodze do wiosku, ze to działa, a przynajmniej takie odnoszę wrazenie ze w kontakach z ludzmi jest mi dużo łatwiej.

  Odpowiedz
 2. Poleciał awans na kierownika, a ze mam sraczke jak musze z kims poważnie pogadać to postanowiłem sobie sproboiwac jak to jest z feromonami i faktycznie, wydaje mi się, ze o wiele lepiej to wygląda

  Odpowiedz
 3. to ja powiem, ze na imprezki chodze i używam tych feromonów i naprawdę widzę wyraźną poprawę. Nie ma wielkiego szału, ale z drugiej strony jest jednak w miarę ok.

  Odpowiedz
 4. Strasznie małe te flakony az kurde się wkurzylem ze tyle wydalem na takie male gowienko, ale jak zobaczyłem dawkowanie to się uspokoiłem, faktycznie 2 krople pomagają w kontakach z laskami.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz