Fashiondays.pl – czy warto skorzystać z oferty?

Strona fashiondays.pl
Strona fashiondays.pl

[kkstarratings]Fashion Days jest internetowym klubem zakupowym, który ma w swojej ofercie głównie odzież znanych marek. Serwis oferuje produkty po niższej cenie. Jak można przeczytać na stronie ceny mogą być niższe o kilkadziesiąt procent, nawet o 80%. Portal został stworzony cztery lata temu w Szwajcarii przez dwóch mężczyzn: Jana Vichra oraz Markusa Okumusa. Następnie rozpoczęto stopniowe rozszerzanie działalności Fashion Days o rynki zagraniczne.

Obecnie portal prowadzi swoją działalności na rynku rumuńskim, czeskim, węgierskim, słowackim, słoweńskim, bułgarskim, polskim, estońskim, litewskim oraz łotewskim. Właścicielem polskiego serwisu jest przedsiębiorstwo Fashion Days. Jest to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która swoją siedzibę ma w Poznaniu. Fashion Days jest największym internetowym klubem zakupowym, który prowadzi działalność na terenie Europy Środkowej i Wschodniej.

Fashion Days ma w swojej ofercie odzież zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i dzieci. Na portalu można kupić produkty takich marek jak między innymi: Moschino, Armani, Calvin Klein, Ralph Lauren, czy Barcelona. Codziennie w serwisie pojawiają się nowe kampanie, a oferta zostaje poszerzona o tysiąc nowych produktów. Jedna kampania trwa zazwyczaj kilka dni. Osoba, która chce zobaczyć ofertę klubu zakupowego musi najpierw założyć konto. Wystarczy podać swoje imię i nazwisko, mail, datę urodzenia oraz hasło, którym będzie się logować do konta.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]