Feromony.pl – czy warto kupić specyfiki z oferty?

feromonypl

[kkstarratings]Feromony.pl jest pierwszym w Polsce sklepem, który zaczął promować tematykę feromonową i produkty feromonowe wśród Polaków. Obecnie w ofercie sklepu znajduje się kilkanaście różnorodnych mieszanek feromonów zapachowych oraz bezzapachowych zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Dla osób, które chcą zwiększyć swoje szanse u płci przeciwnej przygotowano Phermomax i Alchemy. Feromon Realtionship ułatwia nawiązywanie kontaktów z ludźmi. Perfect Ten przeznaczony jest dla osób, które chcą zarówno wzmocnić swoją pozycję w pracy, jak i podrywać. Inne feromony to: NPA, K2, P6, Perception, The Edge, Chikara.

Wśród wymienionych znajdują się zarówno feromony zapachowe jak i bezzapachowe, które używać można wraz z dowolnymi perfumami dostępnymi na rynku. Oprócz tego sklep oferuje także poręczne atomizery, kroplomierze oraz lejki, które przydatne są podczas stosowania środków feromonowych.

Feromony działają od 4 do 8 godzin. Można je stosować zarówno bezpośrednio na skórę, jak i odzież. Producent zapewnia, że są to produkty całkowicie bezpieczne. Przesyłka jest dyskretna. Nikt nie będzie wiedział, co znajduje się w środku.

Właściciel sklepu posiada również forum mieszczące się pod adresem ferum.pl, które poświęcone jest tematyce feromonów.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Feromony.pl - opinie użytkowników:

 1. kupiłem tam najpierw probki, otem pełne feromony (pheromax) i nie było zadnych problemów. podobaja mis ie te powiadomienia smsowe o zamówieniu i jego stanie

  Odpowiedz
 2. kupilem tu pheromax przed pierwsza randką. No i randka sie udala. Nie wiem czy to dzieki temu ale na pewno pewnosc siebie wzrosla;p proces sprzedazy i przesyłka ok.

  Odpowiedz
 3. do Iga: Ja do pracy polecałabym Ci BTB. Sama taki mam. Beedziesz pewneijsza siebie, bardziej wygadana no i bedziesz przyciagac ludzi;)

  Odpowiedz
 4. a ja szukam czegoś co sprawi, ze moj facet nie bedzie chciał wychodzić z łózka xd. Jestesmy ze sobą 10 lat i juz nie jest tak jak kiedys…

  Odpowiedz
 5. W dniu dzisiejszym kupiłem Pheromax po raz szósty! 🙂

  Tak naprawdę BARDZO wiele osób używa feromonów, ale to NIKT o tym nie mówi 😉

  Odpowiedz

Oficjalna strona sklepu Feromony.pl

Dodaj komentarz