Glossybox – czy warto kupować?

Strona glossybox.pl
Strona glossybox.pl

[kkstarratings]Glossybox to serwis, który został stworzony przez firmę Rocket Internet. Serwis oferuje swoim użytkownikom, a zwłaszcza użytkowniczkom usługę beuty gloss. Polega to na tym, że co miesiąc serwis wysyła swoim klientkom pudełko z pięcioma kosmetykami.

Co miesiąc kosmetyki są inne. Produkty te mają służyć klientkom do przetestowania, więc zazwyczaj są w małych opakowaniach na kilka użyć. Zdarzają się jednak, że produkty są normalnych rozmiarach. W jednym pudełku średnio jeden lub dwa kosmetyki są w normalnych wersjach, a reszta w miniaturowych.

Na przykład w styczniu klientki otrzymały taką zawartość pudełka: Siquens MedExpert krem przeciwko niedoskonałościom, Róż Kryolan (kolor glossy pink), Schwarzkopf Professional BC Oil Miracle Maska do włosów, Blumarine Innomarata balsam do ciała i żel pod prysznic, Siquens MedExpert krem do skóry odwodnionej oraz Siquens MedExpert Serum Liftingujące.

Dodatkowo w prezencie klientki otrzymały opaskę na oczy, a nowe klientki Schwarzkopf Professional BC Oil Miracle Szampon do włosów. Glossybox, jako grupę docelową swoich usług wybrało kobiety. Ostatnio jednak poszerzają swoją ofertę o pudełko z kosmetykami dla mężczyzn. Cena pudełka, co miesiąc jest taka sama.

Użytkownik może płacić za produkty za pośrednictwem platformy PayPal, kartą debetową lub przelewem online. Glossybox oferuje produkty różnych marek. W sumie w ofercie znajduje się czterdzieści marek.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]