O serwisie

Serwis Zakupeon.pl skupia w sobie aktualności z rynku e-commerce, czyli ogólnie pojętego handlu w Internecie. Staram się przedstawiać fakty w sposób przyjazny dla użytkownika oraz obiektywny. Mam zamiar poruszyć tematy związane z zakupami w sieci, czyli jak kupować, jakie sklepy wybierać, czego unikać, jak kupować i sprzedawać w serwisach aukcyjnych.

Ponadto chcę zająć się stroną prawną, czyli prawami konsumenta, czy można towar zwracać i reklamować, na co należy zwrócić uwagę czytając regulamin? Chciałbym także podjąć dyskusję z użytkownikami na temat bardzo popularnych zakupów grupowych. W serwisie będą także opisane sklepy internetowe. Chętnie także skorzystam z waszych propozycji odnośnie tematów, które mam poruszyć.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią serwisu i aktywnego uczestnictwa w nim poprzez wyrażanie swoich zdań w komentarzach.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego widocznego poniżej. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to tylko będzie możliwe.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Click to rate this post!
  [Total: 0 Average: 0]