Westwing – wart spróbowania?

Strona westwing.pl
Strona westwing.pl

[kkstarratings]Westwing to portal, który organizuje kampanie sprzedażowe mebli i innych produktów do domu np. porcelana, sztućce, lampy, lustra, akcesoria kuchenne, tekstylia i inne. Portal należy do przedsiębiorstwa Westwing Home & Living Poland. Jest to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która swoją siedzibę ma w Warszawie.

Firma swoją działalność prowadzi od 2011 roku. Produkty, które serwis oferuje w swoich kampaniach są wybierane prze projektantki wnętrz, które pochodzą z dziewięciu państw. Oferowane produkty pochodzą zarówno od polskich producentów, jak i zagranicznych, dzięki temu można kupić za pośrednictwem serwisu np. włoskie meble.

Nowe kampanie pojawiają się codziennie, przeważnie oferta poszerzana jest o produkty pięciu marek. Nowe produkty dodawane są zawsze o siódmej rano. Produkty można kupić przeważnie przez trzy do czterech dni. Ilość produktów jest ograniczona.

Dostęp do oferty kampanii sprzedażowej mają tylko osoby  należące do klubu zakupowego Westwing. Użytkownicy, którzy chcą należeć do klubu muszą wypełnić formularz swoimi danymi. Serwis oferuje swoim klientom dwa sposoby zapłacenia za produkt.

Pierwsza opcja to karta kredytowa, a druga to przelew online. Oprócz kampanii sprzedażowych Westwing oferuje również swoim użytkownikom magazyn online, w którym można znaleźć propozycje aranżacji wnętrza oraz dodatków i dekoracji, które zmienią wygląd wnętrza. W magazynie można znaleźć zarówno propozycje aranżacji pokoju dziecięcego, jadalni, jak i sypialni.

Click to rate this post!
[Total: 4 Average: 1.8]

Westwing - opinie użytkowników:

 1. Ten sklep spodobał mi się szczegoilnie z tego powoidu, ze maja asrotyment dopasowany do roznych gustów, dlatego glownie mi się podoba.

  Odpowiedz
 2. w sumie co tu pisać dużo, wybór jest spory, cena taka w miare przystepna, czas wysylki dla mnie do zaakceptowania, generalnie miejsce godne polecenia.

  Odpowiedz
 3. Kilka zakupów zrobiłam już tam, rozne dodatki wystroju sobie kupowałam i dobrze mi sluza, tyle ile ja się znam to wysoka jakość chyba.

  Odpowiedz
 4. Niestety pomimo ładnych zdjęć produkty słabej jakości, wyglądają na zdjęciach, wykonanie tandeta. Dodatkowo jak ktoś liczy na fakturę, to dostanie wyłącznie wystawioną z błędem, obsługa klienta nie istnieje, bot. ODRADZAM.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz