Zooplus – czy warto robić tu zakupy dla swoich podopiecznych?

Strona zooplus.pl
Strona zooplus.pl

[kkstarratings]Zooplus.pl jest sklepem internetowym, który ma w swoim asortymencie różne produkty dla zwierząt. Właścicielem sklepu jest przedsiębiorstwo Zooplus AG. Jest to niemiecka firma, która swoją siedzibę ma w München. Ponadto spółka posiada oddziały w Krakowie, Genui, Strasburgu oraz Oxfordzie. Przedsiębiorstwo prowadzi sklepy na terenie całej Europy, w sumie w dwudziestu państwach, na przykład we Francji, Hiszpanii, Austrii, Słowacji, Finlandii i innych. Serwis istnieje od ponad dziesięciu lat.

Sklep oferuje produkty dla psów, kotów, koni, ptaków (papug, gołębi, kanarków, ptaków egzotycznych oraz dzikich ptaków), świnek morskich, królików, myszy, szynszyli, rybek, czy żółwi. W przypadku psów w ofercie są: karmy suche i mokre, psie przysmaki, suplementy diety, zabawki, smycze, obroże, szelki, legowiska, ubranka, budy oraz akcesoria pielęgnacyjne. Dla kotów sklep ma w sprzedaży: karmy, żwirki, drapaki, kocie przysmaki, suplementy diety, kuwety, kosmetyki pielęgnacyjne, drzwiczki, legowiska, miski, czy zabawki.

Natomiast właściciele rybek mogą kupić: akwaria, pompy, filtry, pokarm dla rybek, sztuczne rośliny, elementy dekoracyjne, oświetlenie, podłoże i inne. Marka oferuje produkty różnych marek, na przykład: Orijen, Pro Plan, Josera, Felix, czy Bozita. Klient ma do wyboru kilka form płatności: karta kredytowa, przelew na konto bankowe lub przez PayPal oraz opcję płatności przy odbiorze.

Zooplus - opinie użytkowników:

 1. mnie się ten sklep podba bo maja dużo większy wybór niż w sklepie zoologicznym który jest w pobliżu mojego domu, ostatnio często tutaj kupuje i nie narzekam.

  Odpowiedz
 2. Ceny są troszkę wysokie, ale za to jest ogromny wybór bo ma psa, któremu ciężko kupic akcesoria, a tutaj jednak znajduje odpowiednie

  Odpowiedz
 3. Przejdź do strony Zooplus

 4. naprawdę jestem zaskoczony ogromnym wyborem, znajdzie się coś dla każdego zwierzaka. Nie zawsze maja tanio jednak i tak uważam, ze warto.

  Odpowiedz
 5. Mnie sklep zooplus podobał się i to bardzo aż do ostatnich zakupów, gdy to z winy sklepu moje zamówienie zostało zniszczone prze kuriera GLS. Sklep olewa moją reklamację twierdząc że wszystko jest w porządku. Jest kilka profesjonalnych e-sklepów z równie dobrą ofertą. Na zooplus szkoda czasu i nerwów. Kontak ze sklepem żaden, pan z infolinii nic nie wie… żenujące.

  Odpowiedz
 6. Sklep jest ok. Natomiast kurierzy GLS i DPD to masakra…czekasz na paczkę tygodniami. Dobrze że wybieram płatność przy odbiorze bo w innym przypadku musisz człowieku paczkę odebrać a to że po 3 tygodniach i w stanie jakby ktoś po niej czołgiem przejechał to mało istotne bo kto by się tym przejmował?

  Odpowiedz
 7. Nie zgadzam się z opinią użytkownika „ciuciull”. Jestem od jakiegoś czasu klientką zooplusa, od początku współpracy jestem bardzo zadowolona. Za każdym razem jestem obsłużona z godnością i powagą, a co do sklepu? Jeśli jesteś klientką/em, to w Twoim dobrze pojętym interesie jest posiadać telefon do właściwych ludzi i do nich się zwracać. Łączę pozdrowienia

  Odpowiedz
 8. Wielokrotnie już robiłam zakupy w zooplus dla moich podopiecznych bezdomnych kotów. Każde zamówienie było zgodne z oczekiwaniami. Paczki odpowiednio zabezpieczone. Krótkie terminy realizacji. Moje zamówienia zawsze były z płatnością za pobraniem i kurierem z GLS . Każda dostawa bez uwag. Kilka zamówień realizowałam telefonicznie i obsługa była bardzo pomocna i życzliwa.

  Odpowiedz
 9. Pani na infolinii rzuciła słuchawkę w trakcie zgłaszania usterki w zamawianiu przez formularz internetowy. Tyle w temacie „z godnością i powagą”.

  Odpowiedz

Przejdź do strony Zooplus

Dodaj komentarz