BTB – czy słusznie odznaczono go laurem konsumenta? Sprawdźmy

btb
btb

BTB jest jednym z feromonów, których zadaniem jest pomóc osobie stosującej w kontaktach międzyludzkich. Według producenta środek ma za zadanie sprawić, że osoba, która to stosuje jest pewniejsza siebie oraz bardziej otwarta. Ponadto, jak twierdzi po zastosowaniu feromonu ma lepszy kontakt z innymi osobami i wzbudza większe zaufanie.

Poza tym zwłaszcza w kontaktach służbowych ma sprawić, że osoba używająca BTB budzi poważanie, respekt i łatwiej jest objąć pozycję lidera. Jak można przeczytać na oficjalnej stronie ten feromon ma również pomóc w kontaktach seksualnych, a dokładnie zwiększyć doznania seksualne oraz sprawić, że jest się bardziej atrakcyjnym seksualnie.

Opisywana mieszanka feromonowa jest dostępna zarówno w wersji męskiej, jak i kobiecej. W przypadku wersji męskiej producent twierdzi, że specyfik ma sprawić, że mężczyzna będzie czuł się bardziej męsko oraz będzie postrzegany, jako osoba stanowcza i władcza. Ponadto ma wzbudzać większe zainteresowanie u kobiet. W skład środka dla mężczyzn wchodzi Androstenon, Androsteron, Alfa-Androstenol i Androstanon. Natomiast wersja kobieca specyfiku według producenta ma sprawić, że kobieta będzie jeszcze bardziej atrakcyjna i pożądana przez mężczyzn. W skład BTB for women wchodzi Estratetraenol, Beta-Androstenol oraz Androstadienon. Jedno opakowanie zawiera 10 ml feromonu. Opakowanie jest szklane. W sumie jeden produkt wystarcza na 370 kropel. Stężenie feromonów wynosi 0, 4 mg/ml. Można stosować od jednej do sześciu kropel w ciągu dnia.

Feromony BTB - opinie użytkowników:

  1. w zasadzie to kupiłem te feromony do poprawy kontaktów międzyludzkich, tak ogólnie bo mam z tym problem, nie zależy mi na wyrywaniu laek, ale w kwestii społecznej dla mnie są ok.

    Odpowiedz
  2. Mnie się wydaje, ze te feromony zostały stworzone do codziennego życia, na imprezach jakoś tak wielkiego zaisnteresowania nie ma, ale za to tak na co dzień to nawet jak ide po chleb do sklepu osiedlowego to pani się do mnie szerzej uśmiecha, fajnie w sumie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz