NPA – czy sprawdza się do roli, do której zostało stworzone?

npa
npa

NPA jest feromonem pochodzącym z Republiki Południowej Afryki. Jest to jeden z najbardziej popularnych feromonów na rynku amerykańskim. Środek ten mogą stosować zarówno kobiety, jak i mężczyźni, ponieważ jest w obu wersjach. Według producenta głównym zadaniem i zarazem efektem specyfiku ma być pomoc w uwodzeniu i podrywaniu osób płci przeciwnej.

Ponadto producent obiecuje, że w przypadku wersji męskiej mężczyzna będzie postrzegany, jako silna osoba i budząca zainteresowanie kobiet. Poza tym środek ma zwiększyć pewność siebie u osoby, która to stosuje. Także sprawić, że będzie się przebojową i towarzyską osobą. NPA Men ma w swoim składzie Androstenon oraz dwa składniki, których producent nie ujawnia.

Natomiast NPA for Women zawiera Estratetraenol oraz dwie substancje, których nazw producent nie chce zdradzić. Feromon jest zapakowany w szklanym opakowaniu z zakraplaczem. Jedno opakowanie zawiera 7 ml płynu, które wystarcza na średnio 140 kropel. W sumie w jednym flakoniku jest 2, 4 mg, zaś w jednej kropli 17 mcg.

Pojedyncze opakowanie powinno wystarczyć na trzy do czterech miesięcy regularnego stosowania. Specyfik jest substancja bezzapachową. Może być tylko wyczuwalny zapach feromonu oraz alkoholu. Ten feromon należy mieszać ze swoimi perfumami, dlatego opakowanie jest z zakraplaczem. Ewentualnie można stosować feromon bez mieszania z perfumami, ale maksymalnie dwie krople na ciało lub ubranie. Nie wolno stosować większej ilości kropel za jednym razem.

Feromony NPA - opinie użytkowników:

  1. szczerze się przyznam, ze kupiłam je sobie bo mi się taki jeden chłopak podobal, który nie był mna zainteresowany, umowilismy się nawet na randke dzięki temu chyba, okazało się ze nie jest dla mnie, ale chyba był to dobry test tych feromonów.

    Odpowiedz
  2. Wydaje mi się, ze naprawdę działają te feromony. Stosuje je w biznesie, mam swoją firme i jak umawiam się na ważne spotkanie biznesowe to odnoszę wrazenie, ze lepiej mi teraz to wszystko wychodzi niż wcześniej.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz