Tchibo.pl – czy warto kupować?

Strona tchibo.pl
Strona tchibo.pl

[kkstarratings]Tchibo jest marką, która prowadzi swoją działalność za pośrednictwem sklepu internetowego oraz sklepów stacjonarnych. Sklep internetowy istnieje od pięciu lat. Właścicielem serwisu jest Tchibo Warszawa, która swoją działalność prowadzi od dwudziestu jeden lat. Jest to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która swoją siedzibę ma w Warszawie.

Spółka należy do grupy Tchibo, która istnieje na rynku od ponad siedemdziesięciu lat. Firma powstała w Niemczech i zaczynała od dystrybucji wysyłkowej kawy.  Obecnie prowadzi działalność w dziesięciu państwach takich jak: Czechy, Wielka Brytania, Austria, Szwajcaria, Węgry, Rumunia, Turcja, Rosja, Słowacja oraz Niemcy.

Tchibo prowadzi ponad tysiąc sklepów stacjonarnych na terenie tych krajów. W Polsce tych sklepów jest pięćdziesiąt. W sklepach są również bary kawowe. Sklep internetowy Tchibo ma w swojej ofercie różne kawy tej marki między innymi: Tchibo Espresso, Tchibo Gold, Tchibo Exclusive oraz Private Kaffe. W ofercie są również ekspresy, akcesoria kawowe oraz kapsułki kawy. Ponadto serwis oferuje także inne produkty.

Co tydzień wprowadzane są nowe produkty z jednego wątku tematycznego np. akcesoria do pieczenia, bielizna, wyposażenie łazienki, akcesoria sportowe i inne. Osoba, która w sklepie wyda jednorazowo 250 złotych nie będzie musiała płacić za koszty przesyłki. Zakupione produkty można zwrócić w ciągu miesiąca.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Tchibo.pl - opinie użytkowników:

 1. dosłownie jak w tej reklamie w tv, usmialam się jak kolezanka mi powiedział co kupila na Tchibo, ale potem zainteresowałam się tym i pompa kurcze, maja faktycznie calkiem fajne rzeczy.

  Odpowiedz
 2. Według mnie to jest dobry sklep na reobienie komus prezentów, ładnie wyglądają te ich produkty i dlatego zawsze na jakiś prezent coś tu wybieram.

  Odpowiedz
 3. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM Zamówiłam ok. tygodnia temu na prezent dla siostrzenicy krosna do koralików z gwarancją dostawy do 24 XII. Dziś w nocy przyszedł mail, że właśnie towar został wysłany z magazynu w Niemczech, czas realizacji od 14 dni do…..
  Fascynujące podejście do Klienta. Odradzam.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz